TSB Kasko Değer Listesi · Ekim 2026
Renault Captur Değeri ve Kasko Değerleri
2013–2026 model Renault Captur için model yılına ve motora göre TSB kasko değerleri, 15 motor ve 36 paket seçeneği. Aracınızın piyasa değerini motor, paket, km ve ekspertizle ücretsiz hesaplayın.
2013–2026
TSB listesindeki model yılları
15
motor seçeneği
36
motor-paket (TSB tipi)
0
satılık ilan (henüz yok)
Model yılına göre Renault Captur kasko değeri
Her yıl için listedeki tüm motor-paket tiplerinin en düşük, ortanca ve en yüksek TSB kasko değeri. Kaynak: TSB Kasko Değer Listesi, Ekim 2026.
| Model yılı | En düşük | Ortanca | En yüksek | Tip |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.325.000 ₺ | 2.325.000 ₺ | 2.325.000 ₺ | 1 |
| 2025 | 1.823.926 ₺ | 1.827.463 ₺ | 2.006.321 ₺ | 3 |
| 2024 | 1.621.846 ₺ | 1.702.937 ₺ | 2.120.809 ₺ | 5 |
| 2023 | 1.617.790 ₺ | 1.652.784 ₺ | 1.886.241 ₺ | 3 |
| 2022 | 1.465.841 ₺ | 1.536.901 ₺ | 1.644.675 ₺ | 7 |
| 2021 | 1.125.893 ₺ | 1.433.018 ₺ | 1.547.309 ₺ | 6 |
| 2020 | 934.607 ₺ | 1.377.366 ₺ | 1.595.610 ₺ | 10 |
| 2019 | 1.105.493 ₺ | 1.199.541 ₺ | 1.266.630 ₺ | 6 |
| 2018 | 1.014.015 ₺ | 1.139.928 ₺ | 1.215.964 ₺ | 11 |
| 2017 | 963.313 ₺ | 1.076.640 ₺ | 1.155.166 ₺ | 12 |
| 2016 | 928.478 ₺ | 1.028.787 ₺ | 1.097.409 ₺ | 11 |
| 2015 | 854.198 ₺ | 946.482 ₺ | 1.009.612 ₺ | 11 |
| 2014 | 811.490 ₺ | 899.159 ₺ | 959.135 ₺ | 11 |
| 2013 | 770.915 ₺ | 835.997 ₺ | 893.312 ₺ | 8 |
Kasko değeri sigorta için belirlenen referans değerdir, ikinci el satış fiyatı değildir. Piyasa değeri km, ekspertiz (boyalı/değişen), tramer ve güncel emsal ilanlarla değişir — hesaplayıcı bunları birlikte kullanır. Son 90 günde 1 Renault Captur ilanını takip ettik.
Renault Captur motor ve paket seçenekleri
TSB listesindeki motorlar, yıl aralıkları ve paketler. Bir motoru seçerek değeri doğrudan o motorla hesaplayın.
1.3 140 hp Hibrit
2022–2026 · 4 paket
2026 kasko2.325.000 ₺
Icon Mild · Techno Mild · Touch Mild · Touch Plus Mild
Bu motorla hesapla1.3 160 hp Hibrit
2024–2025 · 3 paket
2025 kasko1.823.926 ₺ – 2.006.321 ₺
Esprit Alpine Mild · Evolution Mild · Techno Mild
Bu motorla hesapla1.6 E-Tech 145 hp Hibrit
2024 · 1 paket
2024 kasko2.120.809 ₺
Esprit Alpine
Bu motorla hesapla1.3 155 hp Hibrit
2022–2023 · 1 paket
2023 kasko1.886.241 ₺
RS Line Mild
Bu motorla hesapla1.3 TCe 140 hp Benzin
2020–2022 · 4 paket
2022 kasko1.465.841 ₺ – 1.519.755 ₺
Icon · JOY · RS Line · Touch
Bu motorla hesapla1.3 TCe 155 hp Benzin
2020–2022 · 2 paket
2022 kasko1.611.779 ₺
Icon · RS Line
Bu motorla hesapla1.0 TCe 90 hp Benzin
2021 · 1 paket
2021 kasko1.125.893 ₺
Touch
Bu motorla hesapla1.0 TCe 100 hp Benzin
2020 · 1 paket
2020 kasko934.607 ₺
JOY
Bu motorla hesapla1.3 TCe 130 hp Benzin
2020 · 3 paket
2020 kasko1.292.017 ₺ – 1.595.610 ₺
Icon · JOY · Touch
Bu motorla hesapla1.5 Blue dCi 115 hp Benzin
2020 · 2 paket
2020 kasko1.432.102 ₺ – 1.530.135 ₺
Icon · Touch
Bu motorla hesapla1.5 Blue dCi 95 hp Benzin
2020 · 1 paket
2020 kasko1.300.819 ₺
JOY
Bu motorla hesapla1.5 dCi 90 hp Dizel
2013–2019 · 3 paket
2019 kasko1.128.053 ₺ – 1.266.630 ₺
Icon · Outdoor · Touch
Bu motorla hesaplaTCe 90 hp Benzin
2018–2019 · 1 paket
2019 kasko1.105.493 ₺
Touch
Bu motorla hesapla1.2 TCe 120 hp Benzin
2013–2018 · 4 paket
2018 kasko1.014.015 ₺ – 1.149.213 ₺
Icon · Icon Turbo · Outdoor Turbo · Touch Turbo
Bu motorla hesapla90 hp
2013–2017 · 2 paket
2017 kasko977.344 ₺ – 1.026.212 ₺
Icon Turbo · Touch Turbo
Bu motorla hesapla
Renault Captur hakkında sık sorulanlar
2026 Renault Captur kasko değeri ne kadar?
2013 model Renault Captur kasko değeri ne kadar?
Renault Captur için hangi motor seçenekleri var?
Renault Captur piyasa değerini nasıl hesaplarım?
Kaynak: TSB Kasko Değer Listesi, Ekim 2026. Galericebinde sitesindeki ilan sayıları canlı veritabanından.
Renault Captur değerinizi hesaplayın.
Motor ve paketi seçin, km ve ekspertizi girin — emsal ilanlar ve TSB kasko değeriyle ücretsiz hesaplama.

